www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Live-resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
DANSK GRAND PRIX 2019 - Dansk Skytte Union
1. til 2. juni 2019

Deltagerliste

Sum antal deltagere: 34
Navn Klub Klasse
Allan Kjær Aalborg Flugtskydningsforening V60
Allan Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening B
Bjarne Kristensen Esbjerg Flugtskydningsforening B
Bjørn Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub S
Dennis Viking Esbjerg Flugtskydningsforening S
Eli Nielsen Havndal Udbyneder Strandjagtforening V60
Evald Nygaard Team Claysport Grindsted V60
Gitte Nielsen Midtjysk Sportsskytte Klub D
Gunni Rasmussen Horsens Flugtskytte Klub V60
Heinrich Larsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
Ida Lundgaard Esbjerg Flugtskydningsforening D
Jan Bruus Frederiksen Strandager Flugt Pro V50
Jens Ejnar Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
Jimmy Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening V50
Johan Hansen Viborg Flugtskytteklub V70
John Starup Team Claysport Grindsted V50
Johnny Mogensen Langaa Sportsskytteforening V60
Karin Gydesen Københavns Flugtskytte Klub D
Kasper Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening S
Kenneth Mikkelsen Esbjerg Flugtskydningsforening B
Klaus Frostholm Team Claysport Grindsted V50
Kuno Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
Kurt Koed Københavns Flugtskytte Klub S
Lisbeth Thorup Langaa Sportsskytteforening D
Martin Lange Midtjysk Sportsskytte Klub S
Michael Iversen Aalborg Flugtskydningsforening S
Nicklas Hornung Midtjysk Sportsskytte Klub B
Per Andersen Københavns Flugtskytte Klub S
Per Jensen Aalborg Flugtskydningsforening V60
Peter Jensen Esbjerg Flugtskydningsforening B
Rene Guld Hansen Midtjysk Sportsskytte Klub V60
Rose-Marie Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening D
Sigurd Løgkær Langaa Sportsskytteforening S
Søs Haynes Københavns Flugtskytte Klub D


Copyright © 2022 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web3)