www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Live-resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
HERNING 100 DUER NORDISK TRAP - Dansk Skytte Union
27. april 2019

Holdliste

St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
1 Allan Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening S
2 Johan Hansen Viborg Flugtskytteklub V70
3 Bjarne Kristensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
4 Rene Guld Hansen Midtjysk Sportsskytte Klub V60
5 Tonny Månsson Greve Flugtskydningsforening S
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 1
1 Jimmy Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening V50
2 Peter Jensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
3 Michael Bang Pedersen Midtjysk Sportsskytte Klub S
4 Rose-Marie Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening D
5      
 
Hold 3 Kl: 09:20 - Bane 1
Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
1 Karin Gydesen Københavns Flugtskytte Klub D
2 Evald Nygaard Team Claysport Grindsted V60
3 Heinrich Larsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
4 Flemming Bakkegaard Esbjerg Flugtskydningsforening V50
5      
 
Hold 4 Kl: 09:20 - Bane 2
Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
1 Per Jensen Aalborg Flugtskydningsforening V60
2 Klaus Frostholm Team Claysport Grindsted V50
3 Allan Kjær Aalborg Flugtskydningsforening V60
4 Sigurd Løgkær Langaa Sportsskytteforening S
5      
 
Hold 5 Kl: 09:40 - Bane 1
Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
1 John Starup Team Claysport Grindsted V50
2 Kuno Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
3 Kenneth Mikkelsen Esbjerg Flugtskydningsforening S
4 Kurt Koed Københavns Flugtskytte Klub S
5      
 
Hold 6 Kl: 09:40 - Bane 2
Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 1
1 Vagn Nielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V60
2 Bjørn Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub S
3 Lisbeth Thorup Midtjysk Sportsskytte Klub D
4 Johnny Mogensen Langaa Sportsskytteforening V60
5      
 
Hold 7 Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:20 - Bane 2
Kl: 12:40 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
1 Michael Iversen Aalborg Flugtskydningsforening S
2 Kasper Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening S
3 Niklas Månsson Greve Flugtskydningsforening J
4 Ole Rosenberg Tiset Jagtforening V60
5      
 
Hold 8 Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:20 - Bane 1
Kl: 12:40 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 1
1 Dennis Viking Esbjerg Flugtskydningsforening S
2 Jens Ejnar Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
3 Nicklas Danner Midtjysk Sportsskytte Klub S
4 Per Andersen Københavns Flugtskytte Klub S
5      
Copyright © 2021 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)