www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
Compak Sporting Vamdrup UT 6 April 2024 4 baner - Dansk Skytte Union
6. april 2024

Holdliste

Startnr.St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:30 - Bane 3
Kl: 12:18 - Bane 2
Kl: 13:48 - Bane 4
11 Peter Thøgersen Københavns Flugtskytte Klub Man
22 Christian Kruse Københavns Flugtskytte Klub Senior
33 Casper Larsen Københavns Flugtskytte Klub Senior
44 Mikkel Petersen Team Lund Man
55 Paul Jørn Tingleff Team Lund Man
66 Janne Hvid Nordvesthimmerlands Sportsskytter Dame
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:30 - Bane 4
Kl: 12:18 - Bane 3
Kl: 13:48 - Bane 1
71 Otto Lind Mortensen Københavns Flugtskytte Klub Senior
82 Simon Kristensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
93 Magnus Garfield HFJ-Elite Man
104 Jan Hansen Team Lund Man
115 Andreas Todsen Team Lund Junior
126 Henrik Kofod Dich Københavns Flugtskytte Klub Man
 
Hold 3 Kl: 09:00 - Bane 3
Kl: 10:48 - Bane 1
Kl: 12:18 - Bane 4
Kl: 14:06 - Bane 2
131 Nicolaj Ring Andreassen Københavns Flugtskytte Klub Man
142 Emilie Tingleff Team Lund Dame
153 Musse Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Dame
164 Roeland Schultz Team Lund Senior
175 Jes Peter Andersen Team Lund Master
186 Thorben Andersen Københavns Flugtskytte Klub Man
 
Hold 4 Kl: 09:00 - Bane 4
Kl: 10:48 - Bane 2
Kl: 12:18 - Bane 1
Kl: 14:06 - Bane 3
191 Jan Andersen Aalborg Flugtskydningsforening Man
202 Jens Graakjær Aalborg Flugtskydningsforening Man
213 Katja Fliedner Gantriis Københavns Flugtskytte Klub Dame
224 Anders Grubov Københavns Flugtskytte Klub Man
235 Daniel Madsen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
246 Niclas Henriksen HSJ Skydesport Junior
 
Hold 5 Kl: 09:18 - Bane 1
Kl: 10:48 - Bane 3
Kl: 12:36 - Bane 2
Kl: 14:06 - Bane 4
251 Steen Hansen Københavns Flugtskytte Klub Senior
262 Søren Tange Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
273 Martin Tønnesen Hvidebæk Jagtforening Man
284 Ditlev Andersen Københavns Flugtskytte Klub Junior
295 Kasper Silberbauer Team Lund Man
306 Marcus Bent Jensen Københavns Flugtskytte Klub Man
 
Hold 6 Kl: 09:18 - Bane 2
Kl: 10:48 - Bane 4
Kl: 12:36 - Bane 3
Kl: 14:06 - Bane 1
311 Henry Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Senior
322 Anders Baarupdal Hvidebæk Jagtforening Man
333 Per Rosenkilde-Hansen Team Lund Senior
344 Marcus Kollerup Aalborg Flugtskydningsforening Man
355 Niels Thulstrup Team Lund Man
366 Kurt Petersen HFJ-Elite Veteran
 
Hold 7 Kl: 09:18 - Bane 3
Kl: 11:06 - Bane 1
Kl: 12:36 - Bane 4
Kl: 14:24 - Bane 2
371 Mike Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Junior
382 Simon Greth Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Junior
393 Gert Larsen Københavns Flugtskytte Klub Veteran
404 Torben Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
415 Jørn Olsen Københavns Flugtskytte Klub Senior
426 Bent Aldahl Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Veteran
 
Hold 8 Kl: 09:18 - Bane 4
Kl: 11:06 - Bane 2
Kl: 12:36 - Bane 1
Kl: 14:24 - Bane 3
431 Martin Jørgensen Team Claysport Syd Senior
442 Mille Larsen Københavns Flugtskytte Klub Dame
453 Jesper Greth Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Man
464 Mikkel Løcke HSJ Skydesport Junior
475 John Hansen Københavns Flugtskytte Klub Senior
486 Lotte Hoff Aalborg Flugtskydningsforening Dame
 
Hold 9 Kl: 09:36 - Bane 1
Kl: 11:06 - Bane 3
Kl: 12:54 - Bane 2
Kl: 14:24 - Bane 4
491 Christian Krog Hansen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
502 Søs Haynes Københavns Flugtskytte Klub Dame
513 Kevin Hansen Team Lund Man
524 Anders Korsholm Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
535 Hans Erik Meyer Brændekilde Bellinge Jagtforening Senior
546 Uffe Gedde Københavns Flugtskytte Klub Man
 
Hold 10 Kl: 09:36 - Bane 2
Kl: 11:06 - Bane 4
Kl: 12:54 - Bane 3
Kl: 14:24 - Bane 1
551 Kurt Koed Københavns Flugtskytte Klub Man
562 Jeppe Dahl Aalborg Flugtskydningsforening Man
573 Vlassios Routsis Københavns Flugtskytte Klub Man
584 Mikael B. Pedersen Hvidebæk Jagtforening Man
595 Henrik Hansen Team Lund Senior
606 Martin Møller Brændekilde Bellinge Jagtforening Man
 
Hold 11 Kl: 09:36 - Bane 3
Kl: 11:24 - Bane 1
Kl: 12:54 - Bane 4
Kl: 14:42 - Bane 2
611 Rasmus Thesbjerg Nordvesthimmerlands Sportsskytter Junior
622 Martin S.Jensen Københavns Flugtskytte Klub Man
633 Jasper Nielsen Københavns Flugtskytte Klub Man
644 Lene Løcke HSJ Skydesport Dame
655 Jeppe Olsen Københavns Flugtskytte Klub Man
666 Thomas Thesbjerg Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
 
Hold 12 Kl: 09:36 - Bane 4
Kl: 11:24 - Bane 2
Kl: 12:54 - Bane 1
Kl: 14:42 - Bane 3
671 Rasmus Larsen Københavns Flugtskytte Klub Man
682 Casper Gjørup Københavns Flugtskytte Klub Man
693 Lars Bøgelund Andersen Køge-Herfølge Flugt Man
704 Jens Andersen Københavns Flugtskytte Klub Senior
715 Peter Jensen Aalborg Flugtskydningsforening Senior
726 Bo Rasmussen Københavns Flugtskytte Klub Man
 
Hold 13 Kl: 09:54 - Bane 1
Kl: 11:24 - Bane 3
Kl: 13:12 - Bane 2
Kl: 14:42 - Bane 4
731 Klaus Jensen Team Lund Dame
742 Mathias Steiness Jensen Københavns Flugtskytte Klub Junior
753 Sebastian Dahl Sørensen Aalborg Flugtskydningsforening Junior
764 Kristian Steiness Københavns Flugtskytte Klub Man
775 Frederik Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Junior
786 Ib Sloth Hansen Hvidebæk Jagtforening Senior
 
Hold 14 Kl: 09:54 - Bane 2
Kl: 11:24 - Bane 4
Kl: 13:12 - Bane 3
Kl: 14:42 - Bane 1
791 Magnus Hvilsted Københavns Flugtskytte Klub Junior
802 René Lumby Team Lund Man
813 Tobias Møller Brændekilde Bellinge Jagtforening Junior
824 Simon Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Man
835 Karl Kristian Kristensen Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Junior
846 Henrik Pedersen Team Lund Man
 
Hold 15 Kl: 09:54 - Bane 3
Kl: 11:42 - Bane 1
Kl: 13:12 - Bane 4
Kl: 15:00 - Bane 2
851 Michael Schow Team Lund Man
862 Finn Hansen Københavns Flugtskytte Klub Veteran
873 Jens Madsen Greve Team Lund Senior
884 Ahmad Mohseni Team Lund Senior
895 Dennis Hansen Team Lund Man
906 Patrick Hansen Team Lund Man
 
Hold 16 Kl: 09:54 - Bane 4
Kl: 11:42 - Bane 2
Kl: 13:12 - Bane 1
Kl: 15:00 - Bane 3
911 Svend Burchardt Københavns Flugtskytte Klub Master
922 Tobias Broløs Køge-Herfølge Flugt Junior
933 Trine Bøgelund Andersen Københavns Flugtskytte Klub Dame
944 Mads Baarupdal Københavns Flugtskytte Klub Junior
955 Andreas Nissen Team Lund Senior
966 Lars Pedersen Hvidebæk Jagtforening Senior
 
Hold 17 Kl: 10:12 - Bane 1
Kl: 11:42 - Bane 3
Kl: 13:30 - Bane 2
Kl: 15:00 - Bane 4
971 Torben Broløs Køge-Herfølge Flugt Senior
982 Jørgen Hansen Køge-Herfølge Flugt Veteran
993 Michael Hougaard Københavns Flugtskytte Klub Senior
1004 Meik Nissen Team Lund Man
1015 Jonas Prip Københavns Flugtskytte Klub Man
1026 Christian B. Pedersen Hvidebæk Jagtforening Man
 
Hold 18 Kl: 10:12 - Bane 2
Kl: 11:42 - Bane 4
Kl: 13:30 - Bane 3
Kl: 15:00 - Bane 1
1031 Jens Lagerbon Københavns Flugtskytte Klub Man
1042 Flemming Christensen Team Lund Master
1053 Marcus Kjep Hvidebæk Jagtforening Man
1064 Henrik Juul Jensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
1075 Frank Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Senior
1086 Lasse M Eriksen Hvidebæk Jagtforening Man
 
Hold 19 Kl: 10:12 - Bane 3
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 13:30 - Bane 4
Kl: 15:18 - Bane 2
1091 Louise Jensen Københavns Flugtskytte Klub Dame
1102 Jannick Rægaard Thorning og omegns Jagtforening Man
1113 Mikkel Dall Team Claysport Syd Man
1124 Martin Hansen Københavns Flugtskytte Klub Man
1135 Mads Bjerremand Thorning og omegns Jagtforening Man
1146      
 
Hold 20 Kl: 10:12 - Bane 4
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 13:30 - Bane 1
Kl: 15:18 - Bane 3
1151 Carsten Bille Holst Thorning og omegns Jagtforening Man
1162 Kjeld Mortensen Team Lund Man
1173 Morten Mølgaard Team Lund Senior
1184 Carsten Madsen Københavns Flugtskytte Klub Man
1195 Jan Ovesen Københavns Flugtskytte Klub Master
1206      
 
Hold 21 Kl: 10:30 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 3
Kl: 13:48 - Bane 2
Kl: 15:18 - Bane 4
1211 Allan Søsted Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
1222 Peter Fogh Rasmussen Danmark Senior
1233 Gustav Lagerbon Københavns Flugtskytte Klub Man
1244 Magnus Sørensen Københavns Flugtskytte Klub Junior
1255 Jesper Højhus Team Lund Man
1266      
 
Hold 22 Kl: 10:30 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 4
Kl: 13:48 - Bane 3
Kl: 15:18 - Bane 1
1271 Jonas Leithoff hansen HFJ-Elite Man
1282 Henrik Jensen Team Lund Man
1293 Michael Nyberg Københavns Flugtskytte Klub Man
1304 Christian Tambour Københavns Flugtskytte Klub Junior
1315 Anton Hild Hansen Københavns Flugtskytte Klub Junior
1326      
Copyright © 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web3)