www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
Compak Sporting Vamdrup UT 6 April 2024 4 baner - Dansk Skytte Union
6. april 2024

Deltagerliste

Sum antal deltagere: 128
Navn Klub Klasse Startnr.
Ahmad Mohseni Team Lund Senior88
Allan Søsted Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man121
Anders Baarupdal Hvidebæk Jagtforening Man32
Anders Grubov Københavns Flugtskytte Klub Man22
Anders Korsholm Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man52
Andreas Nissen Team Lund Senior95
Andreas Todsen Team Lund Junior11
Anton Hild Hansen Københavns Flugtskytte Klub Junior131
Bent Aldahl Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Veteran42
Bo Rasmussen Københavns Flugtskytte Klub Man72
Carsten Bille Holst Thorning og omegns Jagtforening Man115
Carsten Madsen Københavns Flugtskytte Klub Man118
Casper Gjørup Københavns Flugtskytte Klub Man68
Casper Larsen Københavns Flugtskytte Klub Senior3
Christian B. Pedersen Hvidebæk Jagtforening Man102
Christian Krog Hansen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man49
Christian Kruse Københavns Flugtskytte Klub Senior2
Christian Tambour Københavns Flugtskytte Klub Junior130
Daniel Madsen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man23
Dennis Hansen Team Lund Man89
Ditlev Andersen Københavns Flugtskytte Klub Junior28
Emilie Tingleff Team Lund Dame14
Finn Hansen Københavns Flugtskytte Klub Veteran86
Flemming Christensen Team Lund Master104
Frank Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Senior107
Frederik Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Junior77
Gert Larsen Københavns Flugtskytte Klub Veteran39
Gustav Lagerbon Københavns Flugtskytte Klub Man123
Hans Erik Meyer Brændekilde Bellinge Jagtforening Senior53
Henrik Kofod Dich Københavns Flugtskytte Klub Man12
Henrik Hansen Team Lund Senior59
Henrik Jensen Team Lund Man128
Henrik Juul Jensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man106
Henrik Pedersen Team Lund Man84
Henry Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Senior31
Ib Sloth Hansen Hvidebæk Jagtforening Senior78
Jan Andersen Aalborg Flugtskydningsforening Man19
Jan Hansen Team Lund Man10
Jan Ovesen Københavns Flugtskytte Klub Master119
Janne Hvid Nordvesthimmerlands Sportsskytter Dame6
Jannick Rægaard Thorning og omegns Jagtforening Man110
Jasper Nielsen Københavns Flugtskytte Klub Man63
Jens Madsen Greve Team Lund Senior87
Jens Andersen Københavns Flugtskytte Klub Senior70
Jens Graakjær Aalborg Flugtskydningsforening Man20
Jens Lagerbon Københavns Flugtskytte Klub Man103
Jeppe Dahl Aalborg Flugtskydningsforening Man56
Jeppe Olsen Københavns Flugtskytte Klub Man65
Jes Peter Andersen Team Lund Master17
Jesper Greth Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Man45
Jesper Højhus Team Lund Man125
John Hansen Københavns Flugtskytte Klub Senior47
Jonas Leithoff hansen HFJ-Elite Man127
Jonas Prip Københavns Flugtskytte Klub Man101
Jørgen Hansen Køge-Herfølge Flugt Veteran98
Jørn Olsen Københavns Flugtskytte Klub Senior41
Karl Kristian Kristensen Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Junior83
Kasper Silberbauer Team Lund Man29
Katja Fliedner Gantriis Københavns Flugtskytte Klub Dame21
Kevin Hansen Team Lund Man51
Kjeld Mortensen Team Lund Man116
Klaus Jensen Team Lund Dame73
Kristian Steiness Københavns Flugtskytte Klub Man76
Kurt Koed Københavns Flugtskytte Klub Man55
Kurt Petersen HFJ-Elite Veteran36
Lars Bøgelund Andersen Køge-Herfølge Flugt Man69
Lars Pedersen Hvidebæk Jagtforening Senior96
Lasse M Eriksen Hvidebæk Jagtforening Man108
Lene Løcke HSJ Skydesport Dame64
Lotte Hoff Aalborg Flugtskydningsforening Dame48
Louise Jensen Københavns Flugtskytte Klub Dame109
Mads Baarupdal Københavns Flugtskytte Klub Junior94
Mads Bjerremand Thorning og omegns Jagtforening Man113
Magnus Garfield HFJ-Elite Man9
Magnus Hvilsted Københavns Flugtskytte Klub Junior79
Magnus Sørensen Københavns Flugtskytte Klub Junior124
Marcus Bent Jensen Københavns Flugtskytte Klub Man30
Marcus Kjep Hvidebæk Jagtforening Man105
Marcus Kollerup Aalborg Flugtskydningsforening Man34
Martin Hansen Københavns Flugtskytte Klub Man112
Martin Jørgensen Team Claysport Syd Senior43
Martin Møller Brændekilde Bellinge Jagtforening Man60
Martin S.Jensen Københavns Flugtskytte Klub Man62
Martin Tønnesen Hvidebæk Jagtforening Man27
Mathias Steiness Jensen Københavns Flugtskytte Klub Junior74
Meik Nissen Team Lund Man100
Michael Hougaard Københavns Flugtskytte Klub Senior99
Michael Nyberg Københavns Flugtskytte Klub Man129
Michael Schow Team Lund Man85
Mikael B. Pedersen Hvidebæk Jagtforening Man58
Mike Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Junior37
Mikkel Dall Team Claysport Syd Man111
Mikkel Løcke HSJ Skydesport Junior46
Mikkel Petersen Team Lund Man4
Mille Larsen Københavns Flugtskytte Klub Dame44
Morten Mølgaard Team Lund Senior117
Musse Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Dame15
Niclas Henriksen HSJ Skydesport Junior24
Nicolaj Ring Andreassen Københavns Flugtskytte Klub Man13
Niels Thulstrup Team Lund Man35
Otto Lind Mortensen Københavns Flugtskytte Klub Senior7
Patrick Hansen Team Lund Man90
Paul Jørn Tingleff Team Lund Man5
Per Rosenkilde-Hansen Team Lund Senior33
Peter Fogh Rasmussen Danmark Senior122
Peter Jensen Aalborg Flugtskydningsforening Senior71
Peter Thøgersen Københavns Flugtskytte Klub Man1
Rasmus Larsen Københavns Flugtskytte Klub Man67
Rasmus Thesbjerg Nordvesthimmerlands Sportsskytter Junior61
René Lumby Team Lund Man80
Roeland Schultz Team Lund Senior16
Sebastian Dahl Sørensen Aalborg Flugtskydningsforening Junior75
Simon Greth Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Junior38
Simon Kristensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man8
Simon Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Man82
Steen Hansen Københavns Flugtskytte Klub Senior25
Svend Burchardt Københavns Flugtskytte Klub Master91
Søren Tange Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man26
Søs Haynes Københavns Flugtskytte Klub Dame50
Thomas Thesbjerg Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man66
Thorben Andersen Københavns Flugtskytte Klub Man18
Tobias Broløs Køge-Herfølge Flugt Junior92
Tobias Møller Brændekilde Bellinge Jagtforening Junior81
Torben Broløs Køge-Herfølge Flugt Senior97
Torben Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man40
Trine Bøgelund Andersen Københavns Flugtskytte Klub Dame93
Uffe Gedde Københavns Flugtskytte Klub Man54
Vlassios Routsis Københavns Flugtskytte Klub Man57


Copyright © 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web3)