www.lerduer.net
START     STÆVNEKALENDER     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Lagskyting
- Cup-liste
Live-resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
TISET GRAND PRIX - Dansk Skytte Union
26. maj 2018

Opdateret: 31.05.2018 kl 08:00

Resultater sammenlagt

Kasper Nielsen
Havndal Udbyneder Strandjagtforening
202322252423Sum: 137
Evald Nygaard
Team Claysport Grindsted
232222222025Sum: 134
Kurt Koed
Tiset Jagtforening
252223212122Sum: 134
Klaus Frostholm
Team Claysport Grindsted
232223251921Sum: 133
Sigurd Løgkær
Langaa Sportsskytteforening
232422202122Sum: 132
Michael Bang Pedersen
Midtjysk Sportsskytte Klub
232121212223Sum: 131
Johnny Mogensen
Langaa Sportsskytteforening
222124202222Sum: 131
Thomas Fogh
Midtjysk Sportsskytte Klub
212322222221Sum: 131
Kuno Danielsen
Midtjysk Sportsskytte Klub
251918172224Sum: 125
Jimmy Nielsen
Havndal Udbyneder Strandjagtforening
202317232022Sum: 125
Thomas Hansen
Tiset Jagtforening
182122211818Sum: 118
Jens Ejnar Sørensen
Esbjerg Flugtskydningsforening
191721212019Sum: 117
Steffen Thomsen
Greve Flugtskydningsforening
151819182123Sum: 114
Jan Madsen
Esbjerg Flugtskydningsforening
181722172020Sum: 114
Bjarne Kristensen
Esbjerg Flugtskydningsforening
191918182119Sum: 114
Ole Rosenberg
Tiset Jagtforening
172019211521Sum: 113
John Starup
Team Claysport Grindsted
181623162018Sum: 111
Charlotte Madsen
Esbjerg Flugtskydningsforening
181520191820Sum: 110
Kim Wittendoff
Fyns Flugtskydnings Forening
191819181817Sum: 109
Søs Haynes
Greve Flugtskydningsforening
201619191518Sum: 107
Heinrich Larsen
Tiset Jagtforening
152015191718Sum: 104
Henrik Hansen
Tiset Jagtforening
171818201514Sum: 102
Gitte Nielsen
Tiset Jagtforening
181412181618Sum: 96
Lisbeth Thorup
Langaa Sportsskytteforening
181113181816Sum: 94
Copyright © 2020 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)