www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
Compak Sporting Givskud EM UT 20 April 2024 4 Baner - Dansk Skytte Union
20. april 2024

Opdateret: 20.04.2024 kl 16:07

Resultater sammenlagt

Jury: John Hansen, Henry Pedersen, Jesper Greth

1.
Nicolaj Ring Andreassen

Københavns Flugtskytte Klub
2522252597
2.
Jeppe Olsen

Københavns Flugtskytte Klub
2524232597
3.
Frank Pedersen

Københavns Flugtskytte Klub
2323252596
Jonas Prip

Københavns Flugtskytte Klub
2323252596
5.
Casper Larsen

Københavns Flugtskytte Klub
2223252595
6.
Marcus Bent Jensen

Københavns Flugtskytte Klub
2322252595
7.
Tobias Møller

Brændekilde Bellinge Jagtforening
2224252495
8.
Torben Iversen

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
2424232495
Marcus Kjep

Hvidebæk Jagtforening
2424232495
10.
Jakob Iversen

Team Lund
2523242395
11.
Ditlev Andersen

Københavns Flugtskytte Klub
2324222594
12.
Jasper Nielsen

Københavns Flugtskytte Klub
2224242494
13.
Christian Kruse

Københavns Flugtskytte Klub
2323242494
14.
Mikkel Løcke

HSJ Skydesport
2522232494
15.
Jørn Olsen

Københavns Flugtskytte Klub
2323252394
16.
Anders Grubov

Københavns Flugtskytte Klub
2421232593
17.
Gustav Lagerbon

Københavns Flugtskytte Klub
2521232493
18.
Søren Friis

Odense Skydecenter
2323242393
19.
Jesper Højhus

Team Lund
2224232392
20.
Kurt Koed

Københavns Flugtskytte Klub
2022242591
21.
Simon Kristensen

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
2519232491
22.
Anders Korsholm

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
2124222491
23.
Bent Aldahl

Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F.
2521212491
24.
Steffen Thomsen

Københavns Flugtskytte Klub
2222242391
25.
Simon Greth

Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F.
2520232391
26.
Michael Schow

Team Lund
2224212390
27.
Ib Iversen

Team Lund
2125232190
28.
Tobias Broløs

Køge-Herfølge Flugt
2323232190
29.
Simon Pedersen

Københavns Flugtskytte Klub
2221212589
30.
Jesper Greth

Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F.
1925222389
31.
Henrik Pedersen

Team Lund
2321222389
32.
Kurt Petersen

HFJ-Elite
2421222289
33.
Paul Jørn Tingleff

Team Lund
2225202289
34.
Frederik Achton-Lyng

Københavns Flugtskytte Klub
2221212488
35.
Ib Sloth Hansen

Hvidebæk Jagtforening
2023222388
36.
Andreas Gottlieb

Københavns Flugtskytte Klub
2520212288
37.
Klaus Jensen

Team Lund
2224202288
38.
Mikkel Petersen

Team Lund
2222232188
39.
Uffe Gedde

Københavns Flugtskytte Klub
2423192187
40.
Martin Møller

Brændekilde Bellinge Jagtforening
2323231887
41.
Kevin Hansen

Team Lund
2120212486
42.
Henrik Hansen

Team Lund
1923202486
43.
Henry Pedersen

Københavns Flugtskytte Klub
2322172486
44.
Jens Lagerbon

Københavns Flugtskytte Klub
2220232186
45.
Vagn Gad Lauridsen

Team Lund
2419222186
46.
Otto Lind Mortensen

Københavns Flugtskytte Klub
2322202186
47.
Mikkel Dall

Team Claysport Syd
2520202186
48.
Rasmus Achton-Lyng

Københavns Flugtskytte Klub
2024231986
49.
Peter Jensen

Aalborg Flugtskydningsforening
2322231886
50.
Niels Thulstrup

Team Lund
2217212585
51.
Kasper Silberbauer

Team Lund
2020222385
52.
Marcus Kollerup

Aalborg Flugtskydningsforening
2322192185
53.
Peter Thøgersen

Københavns Flugtskytte Klub
2120222184
54.
Dennis Hansen

Team Lund
1921242084
55.
Paule Jager

(ingen klub)
2021232084
56.
Karl Kristian Kristensen

Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F.
1720222483
57.
Musse Achton-Lyng

Københavns Flugtskytte Klub
2019212383
58.
René Lumby

Team Lund
1922222083
59.
Thorben Andersen

Københavns Flugtskytte Klub
2224201783
60.
Martin Hansen

Københavns Flugtskytte Klub
2321191982
61.
Daniel Madsen

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
1820192380
62.
Jørgen Hansen

Køge-Herfølge Flugt
1918232080
63.
Christian Tambour

Københavns Flugtskytte Klub
1920212080
64.
Søs Haynes

Københavns Flugtskytte Klub
2121182080
65.
Janne Hvid

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
2023201780
66.
John Hansen

Københavns Flugtskytte Klub
2217182279
67.
Christian Krog Hansen

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
1919202179
68.
Magnus Hvilsted

Københavns Flugtskytte Klub
2318182079
69.
Hans Erik Meyer

Brændekilde Bellinge Jagtforening
1718192478
70.
Henrik Kofod Dich

Københavns Flugtskytte Klub
1023232278
71.
Jan Ovesen

Københavns Flugtskytte Klub
2117182278
72.
Anton Hild Hansen

Københavns Flugtskytte Klub
1819212078
73.
Torben Broløs

Køge-Herfølge Flugt
2121181878
74.
Niclas Henriksen

HSJ Skydesport
1916202277
75.
Meik Nissen

Team Lund
1721182177
76.
Lars Bøgelund Andersen

Køge-Herfølge Flugt
1819182176
77.
Søren Tange

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
1820211776
78.
Martin S.Jensen

Københavns Flugtskytte Klub
1517212275
79.
Louise Jensen

Københavns Flugtskytte Klub
1816202175
80.
Trine Bøgelund Andersen

Københavns Flugtskytte Klub
1720172175
81.
Gert Larsen

Københavns Flugtskytte Klub
2020171875
82.
Lene Løcke

HSJ Skydesport
1619172072
83.
Emilie Tingleff

Team Lund
1420191871
84.
Allan Søsted

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
1518201770
85.
Henrik Jensen

Team Lund
1421191670
86.
Vlassios Routsis

Københavns Flugtskytte Klub
1821161570
87.
Johnny Andersen

Københavns Flugtskytte Klub
1814172069
88.
Emil Hild Hansen

Københavns Flugtskytte Klub
1716171868
89.
Per Rosenkilde-Hansen

Team Lund
1718191367
90.
Louise Kristensen

Københavns Flugtskytte Klub
1623161267
91.
Søren Duematic

Nordvesthimmerlands Sportsskytter
1412181963
92.
Flemming Christensen

Team Lund
1814141763
93.
Florian Schlosser

(ingen klub)
1814171362
Copyright © 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)