www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
Compak Sporting Givskud EM UT 20 April 2024 4 Baner - Dansk Skytte Union
20. april 2024

Holdliste

Startnr.St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 10:12 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 11:24 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 12:36 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
11 Jens Lagerbon Københavns Flugtskytte Klub Man
22 Peter Thøgersen Københavns Flugtskytte Klub Man
33 Christian Kruse Københavns Flugtskytte Klub Senior
44 Jonas Prip Københavns Flugtskytte Klub Man
55 Kurt Koed Københavns Flugtskytte Klub Man
66 Hans Erik Meyer Brændekilde Bellinge Jagtforening Senior
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 10:12 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 11:24 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 12:36 - Bane 1 (2 x SIM)
71 Louise Kristensen Københavns Flugtskytte Klub Dame
82 Anders Korsholm Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
93 Musse Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Dame
104 Simon Kristensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
115 Frederik Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Junior
126 John Hansen Københavns Flugtskytte Klub Senior
 
Hold 3 Kl: 09:00 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 10:12 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 11:24 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 12:36 - Bane 2 (2 x REP)
131 Rasmus Achton-Lyng Københavns Flugtskytte Klub Man
142 Ib Iversen Team Lund Senior
153 Janne Hvid Nordvesthimmerlands Sportsskytter Dame
164 Emilie Tingleff Team Lund Dame
175 Søren Tange Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
186 Per Rosenkilde-Hansen Team Lund Senior
 
Hold 4 Kl: 09:00 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 10:12 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 11:24 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 12:36 - Bane 3 (1 x REP)
191 Gustav Lagerbon Københavns Flugtskytte Klub Man
202 Allan Søsted Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
213 Kasper Silberbauer Team Lund Man
224 Meik Nissen Team Lund Man
235 Louise Jensen Københavns Flugtskytte Klub Dame
246 Niels Thulstrup Team Lund Man
 
Hold 5 Kl: 09:18 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 10:30 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 11:42 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 12:54 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
251 Simon Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Man
262 Marcus Bent Jensen Københavns Flugtskytte Klub Man
273 Jasper Nielsen Københavns Flugtskytte Klub Man
284 Jørn Olsen Københavns Flugtskytte Klub Senior
295 Frank Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Senior
306 Karl Kristian Kristensen Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Junior
 
Hold 6 Kl: 09:18 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 10:30 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 11:42 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 12:54 - Bane 1 (2 x SIM)
311 Mikkel Petersen Team Lund Man
322 Søs Haynes Københavns Flugtskytte Klub Dame
333 Steffen Thomsen Københavns Flugtskytte Klub Senior
344 Martin Møller Brændekilde Bellinge Jagtforening Man
355 Dennis Hansen Team Lund Man
366 Søren Duematic Nordvesthimmerlands Sportsskytter Master
 
Hold 7 Kl: 09:18 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 10:30 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 11:42 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 12:54 - Bane 2 (2 x REP)
371 Lars Bøgelund Andersen Køge-Herfølge Flugt Dame
382 Jakob Iversen Team Lund Man
393 Gert Larsen Københavns Flugtskytte Klub Veteran
404 Klaus Jensen Team Lund Man
415 Michael Schow Team Lund Man
426 Paul Jørn Tingleff Team Lund Man
 
Hold 8 Kl: 09:18 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 10:30 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 11:42 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 12:54 - Bane 3 (1 x REP)
431 Simon Greth Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Junior
442 Magnus Hvilsted Københavns Flugtskytte Klub Junior
453 Bent Aldahl Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Veteran
464 Niclas Henriksen HSJ Skydesport Junior
475 Jeppe Olsen Københavns Flugtskytte Klub Man
486 Jesper Højhus Team Lund Man
 
Hold 9 Kl: 09:36 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 10:48 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 12:00 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 13:12 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
491 Lene Løcke HSJ Skydesport Dame
502 Daniel Madsen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
513 Jesper Greth Støvring, Suldrup og Veggerby’s F.S.F. Man
524 Henrik Hansen Team Lund Senior
535 Henrik Kofod Dich Københavns Flugtskytte Klub Dame
546 Tobias Møller Brændekilde Bellinge Jagtforening Junior
 
Hold 10 Kl: 09:36 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 10:48 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 12:00 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 13:12 - Bane 1 (2 x SIM)
551 Torben Broløs Køge-Herfølge Flugt Senior
562 René Lumby Team Lund Man
573 Peter Jensen Aalborg Flugtskydningsforening Senior
584 Torben Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Dame
595 Jan Ovesen Københavns Flugtskytte Klub Master
606      
 
Hold 11 Kl: 09:36 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 10:48 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 12:00 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 13:12 - Bane 2 (2 x REP)
611 Tobias Broløs Køge-Herfølge Flugt Junior
622 Mikkel Løcke HSJ Skydesport Junior
633 Nicolaj Ring Andreassen Københavns Flugtskytte Klub Man
644 Kevin Hansen Team Lund Man
655 Trine Bøgelund Andersen Københavns Flugtskytte Klub Dame
666 Vagn Gad Lauridsen Team Lund Master
 
Hold 12 Kl: 09:36 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 10:48 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 12:00 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 13:12 - Bane 3 (1 x REP)
671 Henry Pedersen Københavns Flugtskytte Klub Senior
682 Otto Lind Mortensen Københavns Flugtskytte Klub Senior
693 Andreas Gottlieb Københavns Flugtskytte Klub Man
704 Ditlev Andersen Københavns Flugtskytte Klub Junior
715 Uffe Gedde Københavns Flugtskytte Klub Man
726 Florian Schlosser (ingen klub) Man
 
Hold 13 Kl: 09:54 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 11:06 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 12:18 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 13:30 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
731 Johnny Andersen Københavns Flugtskytte Klub Man
742 Casper Larsen Københavns Flugtskytte Klub Senior
753 Jørgen Hansen Køge-Herfølge Flugt Veteran
764 Martin S.Jensen Københavns Flugtskytte Klub Man
775 Paule Jager (ingen klub) Senior
786 Ib Sloth Hansen Hvidebæk Jagtforening Senior
 
Hold 14 Kl: 09:54 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 11:06 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 12:18 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 13:30 - Bane 1 (2 x SIM)
791 Christian Krog Hansen Nordvesthimmerlands Sportsskytter Man
802 Christian Tambour Københavns Flugtskytte Klub Junior
813 Henrik Jensen Team Lund Man
824 Thorben Andersen Københavns Flugtskytte Klub Man
835 Søren Friis Odense Skydecenter Man
846 Marcus Kjep Hvidebæk Jagtforening Man
 
Hold 15 Kl: 09:54 - Bane 3 (1 x REP)
Kl: 11:06 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 12:18 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 13:30 - Bane 2 (2 x REP)
851 Flemming Christensen Team Lund Master
862 Anton Hild Hansen Københavns Flugtskytte Klub Junior
873 Emil Hild Hansen Københavns Flugtskytte Klub Junior
884 Henrik Pedersen Team Lund Man
895 Anders Grubov Københavns Flugtskytte Klub Man
906      
 
Hold 16 Kl: 09:54 - Bane 4 (1 x SIM) Bagved klubhuset
Kl: 11:06 - Bane 1 (2 x SIM)
Kl: 12:18 - Bane 2 (2 x REP)
Kl: 13:30 - Bane 3 (1 x REP)
911 Vlassios Routsis Københavns Flugtskytte Klub Man
922 Martin Hansen Københavns Flugtskytte Klub Man
933 Kurt Petersen HFJ-Elite Veteran
944 Mikkel Dall Team Claysport Syd Man
955 Marcus Kollerup Aalborg Flugtskydningsforening Man
966      
Copyright © 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)