www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Resultater sammenlagt2
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
HERNING OBS SKYDNING NT 150 DUER - Dansk Skytte Union
21. maj 2022

Opdateret: 21.05.2022 kl 14:55

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registreret.


Klasse D
1.
Ida Lundgaard

Esbjerg Flugtskydningsforening
2018192077
2.
Rose-Marie Sørensen

Esbjerg Flugtskydningsforening
1518191365

Klasse S
1.
Kasper Nielsen

Aalborg Flugtskydningsforening
2124242594
2.
Dennis Viking

Esbjerg Flugtskydningsforening
2122202588
3.
Magnus Pedersen

Langaa Sportsskytteforening
1924212286
4.
Jan Bruus Frederiksen

Strandager Flugt Pro
2021232185
5.
Jos Hakkers

Esbjerg Flugtskydningsforening
2421231785
6.
Sigurd Løgkær

Langaa Sportsskytteforening
1922202283
7.
Martin Lunde

Team Claysport Grindsted
1920171874
8.
Pau Jeppesen

Aalborg Flugtskydningsforening
1819191369

Klasse V50
1.
Jørn Henrik Jensen

Strandager Flugt Pro
2324212492
2.
Jens Ejnar Sørensen

Esbjerg Flugtskydningsforening
2324232090
3.
Bjarne Kristensen

Esbjerg Flugtskydningsforening
2023222388
4.
Cenneth Møller

Esbjerg Flugtskydningsforening
2124222087
5.
Steffen Pedersen

Langaa Sportsskytteforening
1921212384
6.
Jimmy Nielsen

Aalborg Flugtskydningsforening
1919222383
7.
John Starup

Team Claysport Grindsted
2222182082
8.
Kuno Danielsen

Midtjysk Sportsskytte Klub
1820222181
9.
Palle Thomsen

Esbjerg Flugtskydningsforening
1820202179

Klasse V60
1.
Ivan DeRosche

Aalborg Flugtskydningsforening
2224232190
2.
Evald Nygaard

Team Claysport Grindsted
2221212488
3.
Klaus Frostholm

Team Claysport Grindsted
2321202185
4.
Johnny Mogensen

Langaa Sportsskytteforening
2217212080

Klasse V70
1.
Johan Hansen

Viborg Flugtskytteklub
1718172072
Copyright © 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web3)