www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Live-resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
HERNING OBS SKYDNING NT 150 DUER - Dansk Skytte Union
21. maj 2022

Holdliste

St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
1 Martin Lunde Team Claysport Grindsted S
2 Ivan DeRosche Aalborg Flugtskydningsforening V60
3 Steffen Pedersen Langaa Sportsskytteforening V50
4 Jos Hakkers Esbjerg Flugtskydningsforening S
5      
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 1
1 Bjarne Kristensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
2 Klaus Frostholm Team Claysport Grindsted V60
3 Ida Lundgaard Esbjerg Flugtskydningsforening D
4 Kasper Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening S
5      
 
Hold 3 Kl: 09:20 - Bane 1
Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 11:20 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
Kl: 14:20 - Bane 2
1 Pau Jeppesen Aalborg Flugtskydningsforening S
2 Johnny Mogensen Langaa Sportsskytteforening V60
3 Jens Ejnar Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
4 John Starup Team Claysport Grindsted V50
5      
 
Hold 4 Kl: 09:20 - Bane 2
Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 11:20 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
Kl: 14:20 - Bane 1
1 Jimmy Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening V50
2 Dennis Viking Esbjerg Flugtskydningsforening S
3 Jan Bruus Frederiksen Strandager Flugt Pro S
4 Palle Thomsen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
5      
 
Hold 5 Kl: 09:40 - Bane 1
Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 12:40 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 1
Kl: 14:40 - Bane 2
1 Evald Nygaard Team Claysport Grindsted V60
2 Rose-Marie Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening D
3 Sigurd Løgkær Langaa Sportsskytteforening S
4 Cenneth Møller Esbjerg Flugtskydningsforening V50
5      
 
Hold 6 Kl: 09:40 - Bane 2
Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 12:40 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
Kl: 14:40 - Bane 1
1 Johan Hansen Viborg Flugtskytteklub V70
2 Jørn Henrik Jensen Strandager Flugt Pro V50
3 Kuno Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
4 Magnus Pedersen Langaa Sportsskytteforening S
5      
Copyright © 2022 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)