www.lerduer.net
START     STÆVNER     TRÆNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Live-resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
HERNING GRAND PRIX NORDISK TRAP 150 DUER - Dansk Skytte Union
16. oktober 2021

Holdliste

St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:00 - Bane 2
Kl: 11:00 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 13:00 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
1 Nina Gjedsig Veber Fyns Flugtskydnings Forening J
2 Heinrich Larsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
3 Rose-Marie Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening D
4 Ole Rosenberg Tiset Jagtforening V60
5 Michael Iversen Aalborg Flugtskydningsforening V50
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:00 - Bane 1
Kl: 11:00 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 13:00 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 1
1 Jørn Henrik Jensen Strandager Flugt Pro V50
2 Peter Jensen Esbjerg Flugtskydningsforening V70
3 Rene Andreasen Aalborg Flugtskydningsforening S
4 Jens Ejnar Sørensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
5 Per Jensen Aalborg Flugtskydningsforening V60
 
Hold 3 Kl: 09:20 - Bane 1
Kl: 10:20 - Bane 2
Kl: 11:20 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
Kl: 13:20 - Bane 1
Kl: 14:20 - Bane 2
1 Jimmy Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening V50
2 Kuno Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
3 Ivan DeRosche Aalborg Flugtskydningsforening V50
4 Karsten Engelbrecht Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening V50
5 Lisbeth Thorup Midtjysk Sportsskytte Klub D
 
Hold 4 Kl: 09:20 - Bane 2
Kl: 10:20 - Bane 1
Kl: 11:20 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
Kl: 13:20 - Bane 2
Kl: 14:20 - Bane 1
1 Martin Lunde Team Claysport Grindsted S
2 Martin Lange Midtjysk Sportsskytte Klub S
3 Jess Bo Nielsen Fyns Flugtskydnings Forening V50
4 John Starup Team Claysport Grindsted V50
5 Michael Bang Pedersen Midtjysk Sportsskytte Klub S
 
Hold 5 Kl: 09:40 - Bane 1
Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 11:40 - Bane 1
Kl: 12:40 - Bane 2
Kl: 13:40 - Bane 1
Kl: 14:40 - Bane 2
1 Evald Nygaard Team Claysport Grindsted V60
2 Kasper Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening S
3 Klaus Frostholm Team Claysport Grindsted V60
4 Jos Hakkers Esbjerg Flugtskydningsforening S
5 Oscar Andersen Esbjerg Flugtskydningsforening J
 
Hold 6 Kl: 09:40 - Bane 2
Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 11:40 - Bane 2
Kl: 12:40 - Bane 1
Kl: 13:40 - Bane 2
Kl: 14:40 - Bane 1
1 Johan Hansen Viborg Flugtskytteklub V70
2 Dennis Viking Esbjerg Flugtskydningsforening S
3 Jan Bruus Frederiksen Strandager Flugt Pro V50
4 Vagn Nielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V60
5 Bjarne Kristensen Esbjerg Flugtskydningsforening V50
Copyright © 2021 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web3)