www.lerduer.net
START     STÆVNEKALENDER     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Live-resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Dansk Skytte Union
 
NT KVALIFIKATIONSSKYDNING, LANGÅ, PINSE GRANDPRIX - Dansk Skytte Union
4. juni 2017

Holdliste

St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:15 - Bane 2
Kl: 11:30 - Bane 1
Kl: 12:45 - Bane 2
Kl: 14:00 - Bane 1
Kl: 15:15 - Bane 2
1 Pau Fisker Midtjysk Sportsskytte Klub S
2 Lisbeth Thorup Langaa Sportsskytteforening D
3 John Starup Team Claysport Grindsted V50
4 Charlotte Madsen Esbjerg Flugtskydningsforening D
5 Kim Bryan Christensen Havndal Udbyneder Strandjagtforening V50
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:15 - Bane 1
Kl: 11:30 - Bane 2
Kl: 12:45 - Bane 1
Kl: 14:00 - Bane 2
Kl: 15:15 - Bane 1
1 Kai Nielsen Fyns Flugtskydnings Forening V50
2 Jan Madsen Esbjerg Flugtskydningsforening V60
3 Johnny Mogensen Langaa Sportsskytteforening V60
4 Simon Thaarup Greve Flugtskydningsforening J
5 Pernille Petersen Midtjysk Sportsskytte Klub D
 
Hold 3 Kl: 09:25 - Bane 1
Kl: 10:40 - Bane 2
Kl: 11:55 - Bane 1
Kl: 13:10 - Bane 2
Kl: 14:25 - Bane 1
Kl: 15:40 - Bane 2
1 Jørgen Ebbe Hansen Greve Flugtskydningsforening V70
2 Michael Thaarup Greve Flugtskydningsforening V50
3 Jimmy Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening V50
4 Andreas Hummelmose Københavns Flugtskytte Klub J
5 Sigurd Løgkær Langaa Sportsskytteforening S
 
Hold 4 Kl: 09:25 - Bane 2
Kl: 10:40 - Bane 1
Kl: 11:55 - Bane 2
Kl: 13:10 - Bane 1
Kl: 14:25 - Bane 2
Kl: 15:40 - Bane 1
1 Rene Guld Hansen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
2 Heinrich Larsen Vamdrup V50
3 Klaus Frostholm Team Claysport Grindsted V60
4 Bent Ørskov Kristensen Viborg Skytteforening V70
5 Eli Nielsen Havndal Udbyneder Strandjagtforening V60
 
Hold 5 Kl: 09:50 - Bane 1
Kl: 11:05 - Bane 2
Kl: 12:20 - Bane 1
Kl: 13:35 - Bane 2
Kl: 14:50 - Bane 1
Kl: 16:05 - Bane 2
1 Søs Haynes Københavns Flugtskytte Klub D
2 Evald Nygaard Team Claysport Grindsted V60
3 Kasper Nielsen Aalborg Flugtskydningsforening S
4 Per Andersen Københavns Flugtskytte Klub S
5 Kurt Koed Københavns Flugtskytte Klub S
 
Hold 6 Kl: 09:50 - Bane 2
Kl: 11:05 - Bane 1
Kl: 12:20 - Bane 2
Kl: 13:35 - Bane 1
Kl: 14:50 - Bane 2
Kl: 16:05 - Bane 1
1 Johan Hansen Viborg Flugtskytteklub V70
2 Kuno Danielsen Midtjysk Sportsskytte Klub V50
3 Jan Bruus Frederiksen Fyns Flugtskydnings Forening V50
4 Thomas Fogh Københavns Flugtskytte Klub S
5      
Copyright © 2020 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)