www.lerduer.net
START     STĂVNER     TRĂNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Privat
 
Vinterturnering Jylland - Runde 2 Flejsborg - Privat
4. november 2023

Flejsborg 4/11-2023

Startnr.St.plads Navn Klub Klasse
 
Hold 1 Kl: 09:00 - Bane 1
Kl: 10:12 - Bane 2
Kl: 11:24 - Bane 1
Kl: 12:36 - Bane 2
11 Christian Kruse K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen
22 Janne Hvid Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
33 Christian Krog Hansen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
44 Peter Terkelsen Team Lund ┼pen
55 S°ren Tange Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
66 Niels Thulstrup Team Lund ┼pen
 
Hold 2 Kl: 09:00 - Bane 2
Kl: 10:12 - Bane 1
Kl: 11:24 - Bane 2
Kl: 12:36 - Bane 1
71 Laijla Terkelsen Team Lund ┼pen
82 Michael Schow Team Lund ┼pen
93 Martin M°ller BrŠndekilde Bellinge Jagtforening ┼pen
104 Lars Jensen Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen
115 Per Rosenkilde Team Sporting Syd ┼pen
126 Kevin Hansen Team Lund ┼pen
 
Hold 3 Kl: 09:18 - Bane 1
Kl: 10:30 - Bane 2
Kl: 11:42 - Bane 1
Kl: 12:54 - Bane 2
131 Torben Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
142 Jimmi Spliid Pedersen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
153 Kurt Koed K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen
164 Mike Iversen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
175 Peter Glavind Danmark ┼pen
186 Jasper Nielsen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen
 
Hold 4 Kl: 09:18 - Bane 2
Kl: 10:30 - Bane 1
Kl: 11:42 - Bane 2
Kl: 12:54 - Bane 1
191 Ivan Koba HSJ Skydesport ┼pen
202 Anders Korsholm Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
213 Peter Th°gersen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen
224 Jeppe Dahl Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen
235 Sebastian Dahl S°rensen Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen
246 Jesper Jade St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen
 
Hold 5 Kl: 09:36 - Bane 1
Kl: 10:48 - Bane 2
Kl: 12:00 - Bane 1
Kl: 13:12 - Bane 2
251 Niclas Henriksen HSJ Skydesport ┼pen
262 Jesper Greth St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen
273 Simon Kristensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
284 Claus Christensen Danmark ┼pen
295 Simon Greth St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen
306 Marius Ladefoged Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen
 
Hold 6 Kl: 09:36 - Bane 2
Kl: 10:48 - Bane 1
Kl: 12:00 - Bane 2
Kl: 13:12 - Bane 1
311 Jan Andersen Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen
322 Nikolaj KjŠr Mikkelsen Danmark ┼pen
333 Lotte Hoff Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen
344 Bent Aldahl St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen
355 Jens Madsen Greve Team Lund ┼pen
366 S°ren Duematic Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
 
Hold 7 Kl: 09:54 - Bane 1
Kl: 11:06 - Bane 2
Kl: 12:18 - Bane 1
Kl: 13:30 - Bane 2
371 Allan S°sted Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
382 Lars Holler HSJ Skydesport ┼pen
393 Klaus Jensen Team Lund ┼pen
404 Meik Nissen Team Lund ┼pen
415 Maria J°rgensen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
426 Hans Erik Meyer BrŠndekilde Bellinge Jagtforening ┼pen
 
Hold 8 Kl: 09:54 - Bane 2
Kl: 11:06 - Bane 1
Kl: 12:18 - Bane 2
Kl: 13:30 - Bane 1
431 Dennis Hansen Team Lund ┼pen
442 Michael Skov Danmark ┼pen
453 Kristian Bille Danmark ┼pen
464 Andreas Todsen Team Lund ┼pen
475 Morten H°gsberg Bremer Langhoff Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
486 Danni Pedersen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen
Copyright ę 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)