www.lerduer.net
START     STĂVNER     TRĂNING     RESULTATER     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Menu:
Information
Deltagere
Holdliste
Resultater
Tilmelding
 
Kontakt
 
Tilbage til Privat
 
Sporting Challenge III PrŠmieskydning - Privat
7. oktober 2023

Deltagerliste

Sum antal deltagere: 61
Navn Klub Klasse Startnr.
Anders Korsholm Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen45
Andreas Gottlieb K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen14
Bent Aldahl St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen44
Carsten Bille Holst Thorning og omegns Jagtforening ┼pen28
Christian Kruse K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen1
Christian Nygaard Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen57
Claus Christensen Danmark ┼pen65
Claus Nielsen Jetsmark Sogns Jagtforening ┼pen64
Daniel Madsen Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen18
Emil DeRosche Danmark ┼pen34
Frank Pedersen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen49
Frederik Petersen Danmark ┼pen62
Hans Erik Meyer BrŠndekilde Bellinge Jagtforening ┼pen21
Henrik Kofod Dich K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen27
Henrik Hansen Team Lund ┼pen63
Ivan Koba HSJ Skydesport ┼pen31
Jacob Nilsson Sverige ┼pen55
Jan Andersen Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen7
Jan Hansen Team Lund ┼pen10
Jane Heikendorf Danmark ┼pen2
Janne Hvid Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen12
Jasper Nielsen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen38
Jens Johansen Danmark ┼pen50
Jeppe Dahl Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen19
Jesper Jade St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen36
Jonas Johansson Sverige ┼pen58
Kim Jensen HSJ Skydesport ┼pen48
Laijla Terkelsen Team Lund ┼pen30
Lars Trier Olsen (ingen klub) ┼pen61
Lars Jensen Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen8
Lene L°cke HSJ Skydesport ┼pen13
Lotte Hoff Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen9
Mads Baarupdal K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen26
Marcus Bent Jensen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen4
Marcus Kollerup Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen20
Marcus L°cke HSJ Skydesport ┼pen17
Marius Ladefoged Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen11
Martin Laursen Danmark ┼pen22
Martin M°ller BrŠndekilde Bellinge Jagtforening ┼pen47
Matias J°rgensen Pedersen Danmark ┼pen15
Michael Schow Team Lund ┼pen39
Michael Skov Danmark ┼pen51
Mikkel L°cke HSJ Skydesport ┼pen41
Niels Thulstrup Team Lund ┼pen6
Per Rosenkilde-Hansen Team Lund ┼pen23
Peter Henriksen Danmark ┼pen35
Peter Sundqvist Sverige ┼pen56
Peter Terkelsen Team Lund ┼pen3
Peter Th°gersen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen59
Sebastian Dahl S°rensen Aalborg Flugtskydningsforening ┼pen32
Simon Greth St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen25
Simon Pedersen K°benhavns Flugtskytte Klub ┼pen52
Simon Rosted Thorning og omegns Jagtforening ┼pen16
Stein Hňkon Gundersen Norge ┼pen40
Sussie Jade St°vring, Suldrup og Veggerbyĺs F.S.F. ┼pen24
S°ren Duematic Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen46
S°ren Friis Odense Skydecenter ┼pen37
S°ren Tange Nordvesthimmerlands Sportsskytter ┼pen5
Thomas Herskind (ingen klub) ┼pen43
Tobias M°ller BrŠndekilde Bellinge Jagtforening ┼pen33
Ulrich L°cke HSJ Skydesport ┼pen29


Copyright ę 2024 WWW.LERDUER.NET af Sindre Asser Netland Nilssen ENK, Norge (Org.nr: NO 992 354 917 MVA)
(web4)